BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais pamąstau: kas yra meilė? Abipusė. Kai vienas dėl kito gali viską paaukoti? Taip nebūna? Būna. Tik taip pasitaiko vienai porai iš milijono. Ne.. Milijardo. Ir vėl aš prieštarauju sau pati. Prieš porą minučių sakiau, kad meilės nėra. Yra. Bet ji ne man. Per savo gyvenimą iš tiesų mylėjau du žmones. Pirmąjį gal ne taip, kaip antrąjį. O gal man tik dabar taip atrodo, nes antrąjį ir dabar tebemyliu. Beprotiškai. Tik nė vienas jų nebuvo mano. Man tai turbūt nelemta. Bet vėl aš prieštarauju sau pati. Aš tikiu. Ir tai svarbiausia.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kas yra meilė?”
  1. tikėk,meilė pati pas tave ateis,aš irgi noriu tuo tikėti,sekmės;)

  2. Žmogau, tu teisus :) ir ji atėjo :) Šitą rašiau prieš gerus porą mėnesių ;]

  3. Meilė- jūsų esmė rašė:

    Dreamy dreamy dreamy…. į tavo “ir ji atėjo” galiu pareikšt: ir ji tikrai išeis :)… bus labai skaudu, kai neteksi žmogaus kurį atrodo myli :) bet tai ne tik blogiausia. Tai kartu ir geriausia kas gali nutikt tavo gyvenime. (štai kodėl šypsausi). Kai priartėji vienu žingsneliu prie beprotybės, taip pat atsiduri vienu žingsneliu iki nušvitimo, atbudimo, išsilaisvinimo, paties Gyvenimo. Atsimink tai visada ir ženk teisingą žingsnį. Dažnai tokį priartėjimą vadina “kryžiaus keliu”. Jis toks ir yra- per skausmą. Bet galima ir be skausmo tai pasiekt.
    Dabar paklausk savęs, ar kartais gyvenime tau nebuvo labai svarbu jausti, kad kažkam esi svarbi, kažkam tavęs reikia?Neieškok atsakymų minčių formoj, padandyk pajaust juos giliai savyje. Tai ką pajausi ir bus tiesa. Bet neturi but Jokios, net menkiausios minties. Klysti, nes meilė ne tik Tau, bet tu pati esi meilė. Norėdama kažko iš gyvenimo- Meilės, turtų,pripažinimo- nori paversti gyvenimą savo tarnu, tuo pačiu visus ir viską savo tarnais. “Gerbkit mane ir galbut gerbsiu jus”, “Mylėk mane ir mylėsiu tave”, “Aš tave myliu- privalai mylėti mane!”. Pagal tokius šablonus gyvena beveik visi. Tu esi gyvenimui tarnas(kaip ir kiekvienas). Ir tavo gyvenimo kokybė priklauso nuo to kaip stipriai tai suvoki. Bet neišsigąsk. Gyvenimas gerbia ir atsilygina tiems kurie žaidžia pagal jo taisykles. Tik niekad nesipriešink tam ką tau gyvenimas pateikia. Nieko nebūna be reikalo, tik tada, kai viduj priešinies, tada tau atrodo viskas “beprasmiška ir absurdiška”. Tada tu nusisuki nuo gyvenimo ir dažnai nueini klystkeliais. Visa tai nesuvokiama protu. Protui tai kaip šuniui saldus kaulas- prarijo, pamiršo, nori kito. Tai tiesiog reikia igyvendint. Pajaust visu kūnu ir siela. Gyvenk ir skleisk meilę viskam! žmonėm, aplinkai, sau. Nesididžiuok niekuo, nemenkink savęs- priimk save tokią, kokia esi Dabar. Jei patinki sau- puiku. Jei jauti, kad kažkas turėtu būti kitaip- ramiai pagalvok, kaip būtų galima tai pakeist. Imkis veiksmu. Gal džiaugsies rezultatais, o gal suprasi, kad tai visai nesvarbu… Atsiduok gyvenimui, o ne kažkokiam menkam “savęs suvokimui”, kurį tau pateikia tavo protas, per kurį kuri skausmą sau ir visai šiai planetai kartu su visais kitais įstrigusiais savo galvoj! Didelės sėkmės tau! Nors ne, ne sėkme viskas grįsta. Nuoširdžiu darbu- štai kuo. Svarbu ne tikslas, o kiekvienas žinksnis, kurį Dabar žengi. Tik tai tu turi nuolatos su savimi- šią akimirką. Gal užteks- pavargau :)

Komentuokite